رئیس کل دادگستری استان هرمزگان از ترخیص و بارگیری محموله ۶ هزار و ۵۰۰ تنی برنج در بندر شهید رجایی بندرعباس با اقدام به موقع دستگاه قضایی خبر داد.

به نقل از مرکز رسانه قوه قضائیه، علی صالحی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: با دستور قضایی اقدامات لازم به منظور تسریع در روند ترخیص محموله ۶ هزار و ۵۰۰ تنی برنج موجود در انبارهای بندر شهید رجایی بندرعباس انجام و حجم قابل توجهی از نیاز بازار به این کالای اساسی در سراسر کشور تأمین می‌شود.

وی با اشاره به منویات داهیانه مقام معظم رهبری در خصوص لزوم تلاش هدفمند و سازمان یافته در حوزه اقتصاد و تأکید معظم له بر اینکه «گرانی‌های اخیر توجیه ندارد»، خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی تمام همت خود را به کار گرفته تا با بسیج همه امکانات موجود در استان هرمزگان به عنوان گلوگاه اقصادی کشور ضمن ایجاد هماهنگی با دستگاه‌های اجرایی، مطالبه بحق رهبر معظم انقلاب اسلامی را محقق کرده و با عمل به سیاست های ابلاغی از سوی ریاست محترم قوه قضائیه در همکاری با دستگاه های اجرایی و نگاه به ظرفیت و توان داخلی، گرانی‌های بی مبنا را کنترل کند.

By admin

One thought on “ابلاغ رئیس قوه قضائیه برای برخورد جدی با گرانی‌ها /‌ترخیص محموله ۶۵۰۰ تنی برنج پس از ۲۸۴ روز بلاتکلیفی‌”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *